2013. aasta novembris avasime uksed Tallinna kesklinnas Admirali majas, vahepeal tegutsesime ka Kaubamaja ruumides, ent 2020. aasta suvel seadsime end mõnusalt sisse Telliskivis ja seda suuremalt kui kunagi varem.

Armastatud plaadipoest on saanud ideaalne koht pärastlõunaseks kohvi nautimiseks või õhtuseks kokteilitamiseks. See on pood, baar ja esinemispaik üheks ning esimene omataoline Eestis.

Olles suurim kohalik plaadipood, pakub Terminal peamiselt uusi vinüüle, aga samas ka valikut kasutatud plaate, mida saab kuulata kasvõi kohapeal. Lisaks leiab Terminalist CD-sid, filme nii DVD kui ka Blu-Ray formaadis ja ohtralt muid põnevaid fännitooteid.

Baar pakub laia valikut džinne, veine, käsitööõlut ja kokteile. Kohalik kokteilikaart on inspireeritud erinevate muusikute loomingust. Kohviarmastajate seas on hinnas Terminali kohvikunst – imelihtsalt on võimalik enda kuumale joogile lasta printida näiteks telefonis leiduv selfi või mõni muu äge mälestus.

Igal nädalal lahutab Terminal oma külaliste meelt ka erinevate sündmustega. Programmis on oma kindla koha leidnud juba filmiõhtud, viktoriinid, džässisessioonid ja DJ-õhtud ning erinevad albumite esitlused ja kontserdid.


Avamisajad:

  • T 12-20
  • K-N 12-23
  • R-L  12-01
  • P 12-18
Telliskivi 60/2, I hoone, D sissepääsTallinn Cocktail Week 2024 menüü
[elfsight_instagram_feed id="38"]