Tallinn Cocktail Week kutsub avastama kokteilikunsti saladusi

15.-20. maini toimub Tallinn Cocktail Week, mille eesmärgiks on tutvustada ja tähistada erakordseid maitseid, maailmatasemel baarmene ning Eesti tärkavat kokteilibaaride kultuuri.

Juba teist korda toimuv kokteilinädal pakub head võimalust tutvuda pealinna melu ja stiilsete lokaalidega, mis oskavad hinnata peent kokteilikunsti ning osavalt valmistatud jookide saladusi.

Tallinn Cocktail Week’il osalevates baarides ja restodes valmivad erilised joogimenüüd, kus oma koht on nii legendaarsetel maitsetel kui ka trendikatel kooslustel – magusatel õrritajatel ja hapudel üllatajatel, teravatel elamustel ning kihisevatel klassikutel.

Teiste seas ootavad külla sellised pealinna popid baarid ja restod nagu Frank, Noa, Tuljak, Pegasus, Junimperium, Urban, Suveterrass, Horisont, Clayhills Gastropub, Odeon, Whisper Sisters, Amarillo, Tabac, Kärbes, Kalevi Jahtklubi, Sessel, Deja VU, Mon Repos, Kivi Paber Käärid, Linnutee, Manna La Roosa, Shvips, Studio ning Butterfly Lounge.

Kibe, mõru, magus või terav – valik on Sinu!

Kõigil kokteilinädala külastajail on võimalik valida ka oma lemmikjook ning mõnusaima miljööga lokaal, mille poolt saab hääletada TCW koduleheküljel: www.cocktailweek.ee. Kõigi hääletanute vahel läheb loosi kokteilikoolitus Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni poolt.

Kohtumiseni kokteilinädalal!

Cheers!

Tallinn Cocktail Week’i peakorraldajaks on Eesti Baarmenite Assotsiatsioon (EBA).

#tcw2019 #tallinncocktailweek @tallinncocktail

[elfsight_instagram_feed id="1"]