TCW Sponsor

Amber Distribution

Amber Distribution Estonia OÜ on nr 5 veini ja kange alkoholi maaletooja Eestis, teenindades üle 1500 müügipunkti, sh nii suur- kui ka väikekliente ja horecat.

Amber Distribution Estonia OÜ asutati 2000. aastal ja alates 2007. aastast kuulub SPI Group’i. Oleme ambitsioonikas ja hoogsalt arenev väikeettevõte, mis turustab mitmeid tuntuid ja tugevaid rahvusvahelisi veini ja kange alkoholi brände. Teenindame üle 1500 müügipunkti üle riigi pakkudes tooteid 180+ erinevalt brändilt.

Meie nooruslik ja ambitsioonikas meeskond on pühendunud koostööle strateegiliste partneritega Amber Beverage Group’i siseselt. Tänu Amber Beverage Group’iga liitumisele oleme võtnud strateegilise suuna lõpptarbijale ja 24-tunnisele tarnele ning tänu sellele näeme edaspidigi kasvu enda turuosas.

Veebileht

TCW’l osaleb Tridens AS järgnevate jookidega:

Martin Miller’s Gin – esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.

Normindia Gin, mille koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mille pehmus, magusus ja vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Villa Massa Limoncello, mis põhineb iidsel pereretseptil ja on valmistatud 100% Sorrento (Itaalia) piirkonnas kasvavatest ja ainult selleks ette nähtud kuulsaimate sidrunite „Ovale di Sorrento“ koortest.

Autentne Hispaania liköör Licor 43 Original ja Licor 43 Orochata, mis on inspireeritud traditsioonilisest Valencia Horchata retseptist.  Orochata on Licor 43 Original baasil loodud kerge ja kreemine Hispaania liköör tulvil õrnu, magusaid Vahemere maamandlite (tiger nut), vürtside ja tsitruse maitseid.


Coquerel
kalvadosed:

Calvados Coquerel Fine Pale on segu kahe- ja kolmeaasta vanustest Calvadose Fine õunabrändidest, mis on laagerdunud 15+ aasta vanustes Calvadose tammevaatides.

Calvados Coquerel Limited Edition on segu 4-8.a. Coquerel õunabrändidest, laagerdumine on lõpetatud 14+ vanustes Bourbon viskivaatides.

Calvados Coquerel Triple Cask on segu 15-20 a. vanustest Calvados Coquerel õunabrändidest, mille laagerdumine on lõpetatud konjaki ja armanjaki tammevaatides.

Elijah Craig Small Batch bourboonviski – super premium viski.