Altia

Altia on tuntud oma ainulaadsete kaubamärkide poolest, millest on saanud Põhjamaade kultuuri ja traditsioonide oluline osa.

Altia on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Me toodame, impordime ning turustame nii enda kui partnerite tooteid. Meie tooted on esindatud ka reisikaubanduses. Lisaks ekspordime alkohoolseid jooke ligikaudu 30-le erinevale turule üle maailma.

Oleme tuntud oma ainulaadsete kaubamärkide poolest, millest on saanud Põhjamaade kultuuri ja traditsioonide oluline osa. Meie olulisemad kaubamärgid on Saaremaa Vodka, Saaremaa Gin, Koskenkorva Vodka, O.P. Anderson Aquavit, Larsen konjak, Blossa Glögg ja Chill Out veinid.

Altia ja keskkonnasäästlik tootmine
Keskkonda säästev tootmine on meile oluline äritegur. Sellele annab tõestust 2018. a saadud tiitel „Green Company of the Year“. Tiitel võideti tänu Koskenkorva piiritusetehases hästi korraldatud bio- ja ringmajandusele, mis töötab sisuliselt jäätmevabalt.

Roheline märgis antakse igal aastal alkohoolsete jookide tootjale, kelle äritegevus on keskkonda säästev ning kes vähendab oma tegevuse tagajärjel tekkivat süsiniku jalajälge. Oleme võtnud südameasjaks Läänemere ja teiste veekogude kaitsmise, propageerides jätkusuutlikku põllumajandust.

Me soovime luua ja arendada uut ning vastutustundlikku põhjamaist joogikultuuri, mis on kooskõlas ettevõtte eesmärgiga: Let’s drink better.

Veebileht

TCW’l osaleb Tridens AS järgnevate jookidega:

Martin Miller’s Gin – esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.

Normindia Gin, mille koostises on 15 hoolikalt valitud maitsetaime, mille pehmus, magusus ja vürtsikus on viidud ideaalsesse tasakaalu.

Villa Massa Limoncello, mis põhineb iidsel pereretseptil ja on valmistatud 100% Sorrento (Itaalia) piirkonnas kasvavatest ja ainult selleks ette nähtud kuulsaimate sidrunite „Ovale di Sorrento“ koortest.

Autentne Hispaania liköör Licor 43 Original ja Licor 43 Orochata, mis on inspireeritud traditsioonilisest Valencia Horchata retseptist.  Orochata on Licor 43 Original baasil loodud kerge ja kreemine Hispaania liköör tulvil õrnu, magusaid Vahemere maamandlite (tiger nut), vürtside ja tsitruse maitseid.


Coquerel
kalvadosed:

Calvados Coquerel Fine Pale on segu kahe- ja kolmeaasta vanustest Calvadose Fine õunabrändidest, mis on laagerdunud 15+ aasta vanustes Calvadose tammevaatides.

Calvados Coquerel Limited Edition on segu 4-8.a. Coquerel õunabrändidest, laagerdumine on lõpetatud 14+ vanustes Bourbon viskivaatides.

Calvados Coquerel Triple Cask on segu 15-20 a. vanustest Calvados Coquerel õunabrändidest, mille laagerdumine on lõpetatud konjaki ja armanjaki tammevaatides.

Elijah Craig Small Batch bourboonviski – super premium viski.